EEG-Biofeedback
Ikona mózgu z falami
Kącik Nauczyciela
Ikona Nauczycielki z książką
Neuroflow
Ikona ucha

AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SZKÓŁ POWIATU LUBELSKIEGO

Grafika: Na granatowym tle geometryczne kolorowe kształty, logo powiatu Lubelskiego, napis SZKOŁY PODSTAWOWE
16 kwietnia 2021

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2021/2022 szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Lubelski.

 

 

Wybór odpowiedniej szkoły ponadpodstawowej to bardzo odpowiedzialna decyzja w życiu każdego ósmoklasisty, mogąca zaważyć na dalszym życiu zawodowym. Należy podjąć ją bardzo przemyślanie, rozważnie i nieprzypadkowo, ponieważ właściwa ścieżka zawodowa jest kluczem do sukcesu.

Przygotowana dla Państwa publikacja jest przewodnikiem po szkołach ponadpodstawowych Powiatu Lubelskiego. Znajdziecie w niej kierunki i rozszerzenia programów nauczania, zawody, innowacje i nowości, których uczymy na poziomie liceum, technikum oraz szkół branżowych I i II stopnia. Przedstawiona oferta jest dostosowana do lokalnego rynku pracy i wychodzi naprzeciw zainteresowaniom młodzieży. W informatorze znajduje się oferta językowa, praktyk i staży, jak również ciekawostki z życia każdej placówki. Nasze szkoły to miejsca z wieloletnią tradycją, oferujące profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która umiejętnie przygotowuje młodzież do dalszego kształcenia oraz podejmowania wyzwań zawodowych. Dodatkowym atutem naszych placówek jest to, iż znajdują się blisko Państwa miejsca zamieszkania w Bychawie, Bełżycach, Niemcach, Piotrowicach i w Pszczelej Woli.

Drodzy Uczniowie, proces rekrutacji ułatwi Wam, jak co roku, system elektronicznego naboru, dzięki któremu będziecie mieć dostęp do aktualnych i spójnych danych dotyczących naszych szkół ponadpodstawowych.

Życzę wszystkim powodzenia, trafnego wyboru szkoły oraz zapraszam do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej. Liczę, że niniejsze opracowanie ułatwi Wam podjęcie odpowiedniej decyzji i odnajdziecie swoje miejsce w szkołach Powiatu Lubelskiego.

Zapraszam
Starosta Lubelski
Zdzisław Antoń

 

Ikona pdfBroszura - Informator 2021/2022, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [3.22 MB]

Autor: Gmina
Powrót