EEG-Biofeedback
Ikona mózgu z falami
Kącik Nauczyciela
Ikona Nauczycielki z książką
Neuroflow
Ikona ucha

AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

KOMUNIKAT

Logo Poradni w kołku na rozmytym tle.
27 kwietnia 2020

Szanowni Państwo, Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 24 kwietnia 2020 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie ogranicza swoje funkcjonowanie do dnia 24 maja 2020 roku.

W związku z tym kontynuujemy nasze działania w formie zdalnej. Dyrektor oraz specjaliści – psycholodzy, pedagodzy, terapeuta pedagogiczny, logopeda udzielają porad i konsultacji w sprawach zgłaszanych przez rodziców, pełnoletnich uczniów i nauczycieli.

W ramach doradztwa edukacyjno-zawodowego prowadzimy diagnozę predyspozycji zawodowych on-line, porady i konsultacje dla młodzieży, rodziców i nauczycieli. Kontynuujemy również zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz terapeutyczne psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne dla dzieci i młodzieży za pomocą komunikatorów elektronicznych. Zapraszamy nauczycieli do współuczestnictwa w sieci wsparcia i współpracy dla nauczycieli wychowania przedszkolnego w ramach grupy na facebooku (szczegółowe informacje udzielają: I. Zaręba i M. Dec).

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 pod tel. 81 5660232 i adresem email:ppp.bychawa@powiat.lublin.pl

Kontakt mailowy do specjalistów:

psycholog, doradca zawodowy:

a.koskiewicz@poradniawbychawie.pl

psycholog:

l.chmielnicki@poradniawbychawie.pl

m.kaszuba@poradniawbychawie.pl

terapeuta pedagogiczny:

m.gabka@poradniawbychawie.pl

logopeda:

i.zareba@poradniawbychawie.pl

pedagog:

t.glazik@poradniawbychawie.pl

m.dec@poradniawbychawie.pl

Zapraszamy także do korzystania z artykułów i materiałów informacyjnych zamieszczanych na stronie internetowej i facebooku Poradni.

 

Dyrektor i specjaliści PP-P w Bychawie

Autor: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie
Powrót