EEG-Biofeedback
Ikona mózgu z falami
Kącik Nauczyciela
Ikona Nauczycielki z książką
Neuroflow
Ikona ucha

AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

22 listopada 2021r.  w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bychawie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie

Zdjęcia ze spotkania
25 listopada 2021

Mieliśmy zaszczyt gościć pisarkę Panią Joannę Marię Chmielewską,, która spotkała się z czytelnikami w ramach projektu „Biblioteka zawsze blisko”. Poradnia otrzymała certyfikat Bychawski Ambasador Czytelnictwa oraz piękną Biblioteczkę Ambasadora, na której zamieszkały książki dla dzieci.

Był ciekawy wywiad z poetką, prezentacja książek i poznawanie twórczości pisarki. Wszystko odbyło się w miłej sympatycznej atmosferze i przy kawie z ciasteczkiem. Książki są cennym źródłem wiedzy merytorycznej. Czytanie książek to dobry sposób na rozwijanie intelektu i kształtowanie inteligencji emocjonalnej. Książki spełniają również funkcję terapeutyczną. Pomagają radzić sobie z trudnymi sytuacjami, napięciami, oswajają lęki. Działają relaksująco, odprężająco, łagodzą napięcia. 

Bardzo dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bychawie za to wyróżnienie, w szczególności Pani dyrektor Barbarze Cywińskiej, a wszystkim obecnym za przybycie i aktywny udział. Zachęcamy do wysłuchania i przeczytania relacji Radia Lublin z tego dnia.
 
Autor: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie
Powrót