EEG-Biofeedback
Ikona mózgu z falami
Kącik Nauczyciela
Ikona Nauczycielki z książką
Neuroflow
Ikona ucha

AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Wyniki Konkursu “Powiat Lubelski i jego okolice - najlepszym miejscem na integrację w czasie ferii”

Wyniki  Konkursu “Powiat Lubelski i jego okolice - najlepszym miejscem na integrację w czasie ferii”
24 marca 2022

pod patronatem Starostwa Powiatowego w Lublinie oraz Burmistrza Bychawy i Burmistrza Bełżyc:

W kategorii szkoły podstawowe:

I Miejsce

Klasa I Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Rolandów w Żabiej Woli (opiekun: Halina Brygoła, Małgorzata Zuń)

I Miejsce

Michał Wojtachnio, Nina Mendykowska, Natalia Plewik kasa IV d  Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełżycach (opiekun: Anna Chawrylak)

II Miejsce

Antonina Norek, Jagoda Norek, Katarzyna Oleszczuk, Nikola Zgórka, Patryk Zgórka, Jakub Norek, Jakub Oleszczuk, Oliwier Oleszczuk Dom Dziecka w Woli Gałęzowskiej (opiekun: Magdalena Czerniec, Lidia Jankowska)

II Miejsce

Nikola Krzyżanek, Kacper Flis, Alicja Kijak klasa I Zespól Szkół Specjalnych w Matczynie (opiekun: Aneta Frąk-Tuziemska)

II Miejsce

Izabela Kata, Nina Skoczylas, Wojciech Wierzchowski klasa III Szkoła Podstawowa im. Ks. Dominika Maja w Zaraszowie (opiekun: Bożena Koziej)

III Miejsce

Wiktoria Chawryło, Krzysztof Lech, Artur Rosowski klasa VIII Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej (opiekun: Ewa Baran)

III Miejsce

Klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Rolandów w Żabiej Woli (opiekun: Monika Marczak)

Wyróżnienia:

1.Kamila Krawczyk, Wiktoria Piszewska, Justyna Fedorczuk klasa VIII D Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Bychawie (opiekun: Małgorzata Kukiełka)

2. Adam Wojciechowski, Wiktor Marzec, Szymon Kwas klasa III Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Zembrzycach Tereszyńskich (opiekun: Katarzyna Skwarun)

3. Karolina Chamera klasa III Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie (opiekun: Agnieszka Bugała)

 

W kategorii szkoły ponadpodstawowe:

I Miejsce

Agnieszka Sitarska, Anna Gierak, Patrycja Korba, Radosław Badaszek, Bartłomiej Bednarczyk, Radosław Murak Zespół Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach (opiekun: Małgorzata Pruchnicka)

Wyróżnienie:

1. Zofia Sobiecka, Aleksandra Chyła-Goniewicz, Karolina Wołoszyn Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli (opiekun: Adam Pidek)

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. O terminie wręczenia nagród poinformujemy telefonicznie.

Autor: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie
Powrót