EEG-Biofeedback
Ikona mózgu z falami
Kącik Nauczyciela
Ikona Nauczycielki z książką
Neuroflow
Ikona ucha

AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Ogólnopolski Tydzień Kariery w Poradni w Bychawie

osoba za sterami i napisy na zdjęciu
18 października 2022

W tym tygodniu Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie rozpoczęła działania w ramach 14. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK), w tym roku pod hasłem " Złap za stery swojej kariery" pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Polityki Społecznej. Ogólnopolski Tydzień Kariery jest inicjatywą Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej.

Celem OTK jest inspirowanie i promowanie działań Doradców Zawodowych na rzecz wspierania i planowania ścieżek kształcenia, wyboru zawodu, miejsca pracy i kariery na szczeblu ogólnopolskim, regionalnym i lokalnym. Tegoroczne hasło oznacza, że proponujemy szczególną uwagę zwrócić m.in. na kształtowanie umiejętności zarządzania swoją karierą.

Jak co roku w ramach OTK realizujemy ciekawe działania. Dotychczas odbyły się warsztaty planowania kariery "Kariera w moich rękach " dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zaraszowie oraz Warsztaty Odkrywania Pasji -"Chwyć za stery kariery" dla uczniów klas VIII ze szkół podstawowych w Osmolicach, Żabiej woli i Kiełczewic. Wkrótce podzielimy się relacjami z tych wydarzeń i realizujemy kolejne.

Autor: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie
Powrót