EEG-Biofeedback
Ikona mózgu z falami
Kącik Nauczyciela
Ikona Nauczycielki z książką
Neuroflow
Ikona ucha

AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Poradnia w Bychawie w nowatorskim projekcie

Marszałek Woj. Lubelskiego
12 grudnia 2022

W dniu 9 grudnia 2022r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyło się spotkanie podsumowujące dotychczasową realizację projektu "Wsparcie szkoleniowe dla pracowników placówek edukacyjnych w zakresie sposobu korzystania z narzędzi technicznych umożliwiających lub wspierających pracę zdalną ".


Projekt powstał z inicjatywy Lubelskiego Centrum Innowacji i Technologii, Departamentu Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego UMWL oraz Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Jego celem jest m.in. podniesienie poziomu wiedzy i
umiejętności nauczycieli publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych z terenu woj. lubelskiego w zakresie praktycznego sposobu wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji poprzez realizację szkoleń oraz usunięcie barier uniemożliwiających lub utrudniających skuteczne realizowanie procesu zdalnego nauczania i doskonalenia nauczycieli.


Podczas uroczystej gali Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski wraz z Dyrektorem Lubelskiego Centrum Innowacji i Technologii p.Arkadiuszem Gałązką przekazali sprzęt komputerowy 8 szkołom i 10 publicznym poradniom psychologiczno-pedagogicznym.Z przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych poradni województwa lubelskiego była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Autor: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie
Powrót